Sajam mogućnosti 2013
Autor: Kristian Iskra, 23. 5. 2013.

Dana 8.05.2013. održan je treći po redu Sajam mogućnosti, u Dvorani mladosti na Trsatu. Na sajmu su sudjelovali učenici četvrtih razreda riječkih škola,  koji su bili uključeni u MAH – 1 («Mogu ako hoću – 1») kao dio preventivnog programa „Zajedno više možemo“.

Sajam mogućnosti provodi Policijska uprava PGŽ u suradnji s Gradom Rijekom, a usmjeren je na prevenciju zlouporabe opjnih droga i drugih ovisnosti, vandalizma, vršnjačkog nasilja i drugih oblika rizičnog ponašanja.

U holu Dvorane mladosti bili su postavljeni štandovi na kojima su se predstavile  različite kulturno-umjetničke, sportske i druge udruge promotivnim materijalima. Učenici su dobili listiće sa njihovim nazivima i rednim brojevima, te ispunjene baciti u kutiju za nagrade. Za vrijeme programa učenici su pratili izvođenje programa pojedinih udruga te se na taj način upoznali s pozitivnim izvanškolskim sadržajem.

Učenici su se natjecali u potezanju konopa, utrci kariolama i štafetnom natjecanju prolaska poligona s preprekama. Naši učenici sudjelovali su u poligonu, no nažalost nisu prošli u finale, iako im je malo nedostajalo. Dobro smo se zabavili, upoznali se s nekim zanimljivim udrugama, a svo to vrijeme čuvao nas je naš osobni policajac!

Četvrtaši

Galerija slika nalazi se ovom linku

Sajam mogućnosti 2013
Autor: Kristian Iskra, 23. 5. 2013.

Četvrtaši

Galerija slika nalazi se ovom linku