MIM – obitelj, škola, kazalište
Autor: Kristian Iskra, 23. 5. 2013.

U tjednu kada obilježavamo Svjetski dan obitelji, proveli smo nekoliko aktivnosti:

Utorak, 14. svibnja mr.sc. Orijana Marušić Štimac, naša psihologica, govorila nam je o obitelji i školi.

Srijeda, 15. svibnja družili smo se s vlč. Mariom Gerićem koji nam je održao predavanje na temu "Crkva i obitelj".

Poseban dan za nas, ljubitelje kazališta,  bio je 16.svibanj, dan aktivnosti "Obitelj, škola, kazalište"

U jutarnjim satima družili smo se s glumicom HNK Ivana pl. Zajca Tanjom Smoje. Tanja nam je govorila o svom glumačkom putovanju, a mi smo joj postavili puno, puno pitanja. Bilo je to uzbudljivo druženje.

Uvečer smo bili gosti HNK Ivana pl. Zajca.  U kazalište, na predstavu, došli smo mi učenici i članovi naših obitelji. Bilo nas je oko četiri stotine.

Okupili smo se u 18 i 30 ispred zgrade Kazališta i u 19 sati već spremni čekali početak predstave.

Gospodin Igor Vlainić, dirigent i voditelj projekta, orkestar i ansambl baleta, oduševili su nas svojom izvedbom. Ispunjeni opisivim emocijama, zadovoljno smo se vratili kući.

Pozdrav, Mimovci !

Više o Obiteljskom danu kazališta možete vidjeti na sljedećim stranicama:

MIM – obitelj, škola, kazalište
Autor: Kristian Iskra, 23. 5. 2013.

Pozdrav, Mimovci !

Više o Obiteljskom danu kazališta možete vidjeti na sljedećim stranicama: