Izvrstan uspjeh na državnom natjecanju talijanskog jezika Tare Grbčić
Autor: Kristian Iskra, 2. 5. 2013.

Izvrstan uspjeh na državnom natjecanju talijanskog jezika je postigla Tara Grbčić, učenica 8. razreda naše škole.

Natjecanje se sastojalo od pisane provjere, Power Point prezentacije te usmenog ispitivanja koje je Tara odlično savladala te postigla veliki uspjeh te osvojila drugo mjesto.

Natjecanje se održalo u Čakovcu, gradu koji nas je lijepo primio te nam pružio toplo i ugodno vrijeme a škola nam je pružila dojmljiv doček te odličan ugođaj.

U Čakovcu smo provele tri dana, od 14.-16. travnja a ta će nam tri dana zasigurno ostati u lijepom sjećanju!

Galerija ostalih fotografija nalazi se ovdje

Izvrstan uspjeh na državnom natjecanju talijanskog jezika Tare Grbčić
Autor: Kristian Iskra, 2. 5. 2013.

Galerija ostalih fotografija nalazi se ovdje