Škola u prirodi-Stara Sušica
Autor: Kristian Iskra, 4. 3. 2013.

Učenici drugih i trećih razreda naše škole boravili su u Staroj Sušici od 20.veljače do 22. veljače 2013.

Drugo jutro smo se ustali i odmah išli na doručak. Neki od dječaka igrali su šah na hodniku ispred soba. Poslije doručka posjetili smo školu u Staroj Sušici koja ima samo dvije učenice od prvog do četvrtog razreda. Nakon posjete školi sanjkali smo se i igrali na snijegu. Poslije ručka imali smo nastavu. Pisali smo razglednice i učili matematiku. Malo kasnije organizirano je natjecanje u traženju stvari Hlapićevim stopama. Poslije natjecanja i sanjkanja vratili smo se u dvorac na večeru. Poslije večere održano je natjecanje za najboljeg plesača i za „najluđu“ frizuru. U plesu su pobijedili Katja iz 3.a i naš Alen , a nagradu za „najluđu“ frizuru dobila je Michell iz 2.a razreda.

U petak, nakon doručka sanjkali smo se pored dvorca. Poslije sanjkanja bili smo na podjeli diploma. Poslije ručka spremali smo stvari i gledali film.

U Rijeku smo se vratili oko 18 sati.

Bilo nam je lijepo i zabavno. Djevojčicama se najviše svidjela gluma i ples u njihovoj sobi.  Danijelu zabava u društvenoj prostoriji, a Lucianu sanjkanje na strmoj padini.

Lea Brleković, , Lara Desnica, Noelle Kumarić, Jakov Rajić, Dinora Stipaničić, Lucian Šebelja i Danijel Vlah iz II.b

Galerija fotografija drugih razreda je na ovom LINK-u

Galerija fotografija trećih razreda je na ovom LINK-u

Škola u prirodi-Stara Sušica
Autor: Kristian Iskra, 4. 3. 2013.

U Rijeku smo se vratili oko 18 sati.

Galerija fotografija drugih razreda je na ovom LINK-u

Galerija fotografija trećih razreda je na ovom LINK-u