Posjet policijskoj postaji u sklopu preventivnog programa "Zajedno više možemo"
Autor: Kristian Iskra, 25. 2. 2013.

Preventivni program "Zajedno više možemo" provodi se u riječkim osnovnim školama u suradnji Odjela prevencije Policijske uprave primorsko-goranske i Grada Rijeke. U isti  program uključena je i naša škola.

Tijekom provođenja prve komponente programa „Mogu ako hoću – 1“ učenici IV.a i b razreda posjetili su najbližu policijsku postaju gdje su imali priliku upoznati se s radom policije.

Napisali smo kratak izvještaj o posjeti 1.policijskoj postaji, u našem susjedstvu.

Posjetili  smo  policijsku  postaju.  Kad  smo  došli  dočekali  su  nas  policajac  i policajka.  Otišli  smo  u  policijsku  učionicu. Tamo  smo  imali  prezentaciju  o  onome  što  se  ne  smije. Pregledali  smo  garažu  i  sobu  za  prepoznavanje.  Vidjeli  smo  ćelije  gdje  drže  počinitelje. Kasnije  smo  vidjeli  „centar“  policije.  Opet  smo  na  početku.  Pozdravili  smo  se  s  policajcima.

4a

Posjet policijskoj postaji u sklopu preventivnog programa "Zajedno više možemo"
Autor: Kristian Iskra, 25. 2. 2013.

4a