Projekt „Čitanjem do sebe“- slikovnica „ Ana i gospodin Strahojed “
Autor: Klara Stojaković, 22. 12. 2022.

Učenici 1. a razreda upoznali su se sa slikovnicom  „ Ana i gospodin Strahojed “ kroz projekt „Čitanjem do sebe“ koje provode psihologinja Orjana Marušić Štimac i  knjižničarka Klara Stojaković.

To je priča o radoznaloj djevojčici Ani koja je jako strašljiva, a njezin najveći strah je strah od audicije za školski zbor.

Gospodin Strahojed, smiješan  čovječuljak naučio ju je kako se riješiti strahova, a naši su prvaši sve to dobro poslušali pa sada i oni znaju kako se osloboditi straha.

Izradili su Muzej strahova i sve svoje strahove, a to su  strah od morskih pasa, meduza, skakavaca.. tamo izložili.

Učenici su kroz iskustvo djevojčice Ane naučili kako se osloboditi straha i vjerovati u sebe.

Projekt „Čitanjem do sebe“- slikovnica „ Ana i gospodin Strahojed “
Autor: Klara Stojaković, 22. 12. 2022.