1. razredi na Risnjaku
Autor: Karmen Turk, 4. 12. 2009.

Učenici prvih razreda sa svojim učiteljicama  posjetili su Nacionalni Park Risnjak. Bili su u Delnicama i u Fužinama.
Išli su u utorak 27.10.2009. g. Dan je bio prekrasan,sunčan i topao.

Novinari: Mateo, Veron i Duje - 4.a razred

Fotografije s izleta možete pronaći u Foto-galeriji.

Ucenici prvih razreda sa svojim učiteljicama Tanjom, Aleksandrom, Davorkom, Kristinom i Majom posjetili su N.P.Risnjak. Bili su u Delnicama i u Fužinama.
Vidjeli su srne koje su hranili mrvicama kruha.
Naučili su da je Risnjak nacionalni park i da je ime dobio po risu. Masiv Risnjaka svojom se bjelinom dojma kao markanta pojava golih uzdignutih stjena sa svojim najvišim vrhovima koji su se uzdigli iznad goranskih šuma. Do planinarskog doma podno samog vrha,vodi Horvatova staza i staza kroz Lesku;sa zapada-iz pravca Gornjeg Jelenja ulaz Vilje,ulaz Cajtige,ulaz Lazac ili ulaz Segine.Vrh velog Risnjaka(1528m n/m) smatra se jednim od najlijepsih u Hrvatskoj!
Ne smije se raditi ništa što uništava prirodu.

Ovo su njihovi dojmovi:
Dora: Bilo mi je jako lijepo.
Mateo: Bilo mi je najdraže hraniti srne i šetati se oko jezera.
Hrvoje: Uživao sam u prirodi i svježem zraku.

1. razredi na Risnjaku
Autor: Karmen Turk, 4. 12. 2009.

Išli su u utorak 27.10.2009. g. Dan je bio prekrasan,sunčan i topao.

Novinari: Mateo, Veron i Duje - 4.a razred

Fotografije s izleta možete pronaći u Foto-galeriji.

Vidjeli su srne koje su hranili mrvicama kruha.
Ne smije se raditi ništa što uništava prirodu.

Ovo su njihovi dojmovi:
Dora: Bilo mi je jako lijepo.
Mateo: Bilo mi je najdraže hraniti srne i šetati se oko jezera.
Hrvoje: Uživao sam u prirodi i svježem zraku.