Vector illustration of six books in stack

RADNO VRIJEME

KNJIŽNIČARKA:

KLARA STOJAKOVIĆ, mag bibl.

Vijesti iz knjižnice
Prvi put u knjižnici
Autor: Klara Stojaković, 15. 11. 2021.

Prvi put u školskoj knjižnici

Učenici prvih  razreda prvi put posjetili su školsku knjižnicu. Dočekala ih je knjižničarka Klara Stojaković koja ih je toplo i srdačno pozdravila te ih pozvala da budu njeni česti posjetioci. Objasnila im je što se u knjižnici radi, gdje se nalaze knjige i slikovnice koje mogu sami odabrati, koja su pravila lijepog ponašanja u knjižnici, ali i s posuđenom knjigom.

Zatim su se prvašići udobno smjestili jer im je učiteljica Klara pripremila čitanje lijepu slikovnicu o ježiću Žinku koji nije htio ići u školu. Priča im se jako svidjela da su je poželjeli čuti još jednom.

Na kraju su se prvaši „službeno“ upisali i postali članovi školske knjižnice. Obećali  su da će često dolaziti u nju i puno čitati.

Prvi put u školskoj knjižnici

Priloženi dokumenti: