PROJEKT GRAĐANIN
"Građanke" u Villi Angiolina
Autor: Orjana Marušić Štimac, 7. 6. 2013.

Ususret Svjetskom danu zaštite okoliša skupina “Građanski odgoj” i skupina učenika šestih razreda, u pratnji ravnateljice dipl.uč. Tatjane Bandera Mrakovčić, psihologinje mr.sc. Orjane Marušić Štimac i prof. Josipa Naglića, nazočili su otvaranju izložbe plakata Javne ustanove Priroda.
Učenici naše škole aktivno su sudjelovali u raspravi nakon predavanja i radionici “Moj ekološki otisak” koja je potom uslijedila. Uvaženi gosti i govornici zahvalili su našim učenicima i djelatnicima na uključenosti u problematiku ekologije.
Ususret Svjetskom danu zaštite okoliša učenici šestih razreda i skupina “Građanski odgoj” u pratnji ravnateljice dipl.uč. Tatjane Bandera Mrakovčić, psihologinje mr.sc. Orjane Marušić Štimac i prof. Josipa Naglića nazočili su otvaranju izložbe plakata Javne ustanove Priroda. Izložbu postavljenu u Villi Angiolina u Opatiji  otvorila je ravnateljica mr.sc. Sonja Šišić, a prisutnima su se obratili i zamjenik gradonačelnika Opatije Fernando Kirigin, zamjenik župana Petar Mamula, te pročelnica Odjela za graditeljstvo i zaštitu okoliša Županije primorsko-goranske doc.dr.sc. Koraljka Vahtar-Jurković. Vrlo zanimljivo predavanje o plastici održala je stručna suradnica Javne ustanove Priroda dipl.ing.biol. Sunčica Strišković.