Rezultati s natjecanja
Autor: Karmen Turk, 30. 3. 2010.

Većina županijskih natjecanja je završila pa želim ovom prilikom čestitati svim učenicima i njihovim mentorima pozvanim na županijska natjecanja.

Hrvatski jezik – 7.razredi, Franko Ivančić,

Dejan Stamenić,

Košuta Estera Lerga,  (mentorica Irena Peić)

8. razredi, Ivana Nikolac, 7. mjesto

Ingrid Felker,  (mentorica Nataša Matić)

LIDRANO – Marta Radić, 6. razred, novinarski rad

Franko Ivančić, 7. razred, literarni rad (mentorica Irena Peić)

Engleski jezik –   8. razredi,  Ela Tomljanović,

Ivana Nikolac,  (mentorica Ljiljana Rošić)

Talijanski jezik – 8. razredi, Ema Turina, 4. mjesto (mentorica Dorotea Vidaković)

Njemački jezik – 8. razredi, David Pagitz, 2. mjesto (mentorica Mirjana Barbir)

Biologija – 7. razredi, Luka Badurina, 7. mjesto

8. razredi, Sanja Mikašinović, 4. mjesto

Lucija Orlić, 8. mjesto

Roberta Kuhinek, (mentorica Asja Matešić)

Kemija – 7.razredi, Košuta Estera Lerga

8.razredi, Ivana Nikolac, 4. mjesto

Lucija Orlić (mentorica Anica Švajcer Rendić)

Geografija – 6. razredi, Nika Nikolac, 1. mjesto

Nika Širola

Marta Radić

7. razredi, Ivan Vidinić, 1. mjesto

8. razredi, Sanja Mikašinović, 5. mjesto (mentor Josip Naglić)

Matematika – 5. razredi, Rene Šeša, 8. mjesto (mentorica Deny Svirčić)

7. razredi, Franko Ivančić, 1. mjesto (mentorica Aura Šikić)

LIK –    natjecanje i smotra iz likovne kulture, Lana Zbašnik i Veron Načinović, 4. razred (mentorica Mirjana Kovačić)

Europa u školi – literarni izričaj, Ana Vukasović, 5. razred (mentorica Nataša Matić)

Nika Nikolac, 6. razred

Franko Ivančić, 7. razred (mentorica Irena Peić)

• likovni izričaj, Ena Cvijanović, 2. razred (mentorica Svijetlana Brnabić)
  •                          Tia Širola, 4. razred (mentorica Mirjana Kovačić)
  •                           Ingrid Felker, 8. razred (mentor Ivan Mrakovčić)

Još uvijek nam nije poznato tko će biti pozvan na Državno natjecanje. Svima hvala za uložen trud  i  lijepu promociju naše škole.  Rezultati sportskih natjecanja slijede ubrzo!

Ravnateljica

Rezultati s natjecanja
Autor: Karmen Turk, 30. 3. 2010.

Hrvatski jezik – 7.razredi, Franko Ivančić,

Dejan Stamenić,

Košuta Estera Lerga,  (mentorica Irena Peić)

8. razredi, Ivana Nikolac, 7. mjesto