« Ožujak 2024 »

Izlet drugaša na Krk
Autor: Nataša Belić, 30. 5. 2017.

U petak, 26. svibnja 2017. učenici drugih razreda u pratnji učiteljica krenuli su na dugo iščekivani izlet na otok Krk. Putovanje je započelo  u 8,00 sati. Dobro raspoloženi učenici mahali su roditeljima koji su ih ispratili na putovanje.

Prvo odredište, špilja Biserujka svima se svidjela, naročito kostur špiljskog medvjeda koji je davno u njoj imao dom. Nakon doručka u prirodi uputili su se prema Puntu odakle ih je brodić prevezao na otočić Košljun. More je bilo mirno, vožnja ugodna i šteta što je kratko trajala. U crkvici su od svećenika saznali puno o povijesti Košljuna, a zatim obišli muzeje i prošetali, neki kroz šumicu, a neki uz more. Sljedeće odredište bio je grad Krk. Najprije su obišli akvarij i terarij, a zatim su prošetali gradom, polizali sladoled i odmorili u parku. Posljednja postaja prije povratka kući bila je Zračna luka Rijeka. Stigli su u pravi trenutak da isprate uzlijetanje zrakoplova. Prisjetili su se svega što su nedavno naučili o zračnom prometu iz Prirode i društva. Nakon fotografiranja uz stari vojni avion, umorni, ali prije svega jako zadovoljni i puni dojmova krenuli su prema Rijeci.

Točno po planu, vratili su se u 17,00 sati, a roditelji su s nestrpljenjem čekali da čuju nove priče i doživljaje.

Učiteljice drugaša

Foto-galerija

Izlet drugaša na Krk
Autor: Nataša Belić, 30. 5. 2017.

Učiteljice drugaša

Foto-galerija