« Ožujak 2024 »

Svečani prijem nagrađivanih učenika i mentora
Autor: Nataša Belić, 30. 6. 2016.

Svečanim prijemom učenika i njihovih mentora koji su u školskoj godini 2015/2016. na natjecanjima  i smotrama u znanju, vještinama  i sposobnostima osvojili prvo mjesto na državnoj i međunarodnoj razini, Primorsko-goranska županija još je jednom istaknula važnost vrednovanja izvrsnosti u procesu obrazovanja.

Župan Zlatko Komadina i pročelnica UO za odgoj i obrazovanje Edita Stilin uručile su pohvale i prigodne darove učenicima i mentorima osnovnih i srednjih škola, učeničkih domova te Saveza školskih sportskih društava s područja Primorsko-goranske županije.

"Najvrijednije je u učenike ugraditi potrebu i ljubav prema znanju i svome kraju kako bi postali vrijedni članovi svoga društva", istaknuo je župan Komadina u svom obraćanju prisutnima, dodavši da je više od 200 djece prvoplasirano u raznim natjecanjima u mnogim predmetima.

"Kvaliteta rada naših učitelja, mentora i djece dalje rezultate, a njihov kreativni potencijal se u svakom pogledu pokazuje, oslobađa i biva prepoznat u Republici Hrvatskoj", rekao je župan.

Svečani prijem nagrađivanih učenika i mentora
Autor: Nataša Belić, 30. 6. 2016.