« Ožujak 2024 »

Obavijest o postupku upisa u prvi razred osnovne škole
Autor: Orjana Marušić Štimac, 7. 5. 2020.

U nastavku teksta donosimo obavijest o terminima provođenja psihologijskog testiranja i sistematskog pregleda budućih prvašića.

Dragi roditelji/skrbnici budućih prvašića,

S obzirom na situaciju vezanu uz pandemiju uzrokovanu COVID19 virusom psihologijsko testiranje djece u školi i sistematski pregledi školske liječnice u školskoj ambulanti realizirat će se u novim terminima i uvjetima koje ćemo usklađivati s aktualnim epidemiološkim naputcima. Želja nam je da upisni postupak za Vas i Vaše dijete bude što sigurniji, uz poštivanje mjera zaštite. Molimo Vas da ni u školu niti u školsku ambulantu ne dolazite bez prethodnoga dogovora.

O novom terminu i načinu provođenja psihologijskoga testiranja bit ćete obaviješteni telefonski najmanje sedam dana prije testiranja. Za dodatne informacije možete se obratiti školskoj psihologinji elektroničkom poštom na adresu: orjanastimac88@gmail.com

O novom terminu i postupku provođenja sistematskih pregleda u školskoj ambulanti bit ćete obaviješteni telefonski. Nekoliko dana prije samog pregleda kontaktirat će Vas djelatnici ambulante i uputiti u postupak provođenja sistematskog pregleda.

Kontaktirati ih možete na adresu elektroničke pošte: skolska.susak2@zzjzpgz.hr ili telefonom: 218 620.

Polazak u školu je važan trenutak u životu djeteta i obitelji. Želimo da se pri tome Vaše dijete i Vi osjećate ugodno i sigurno. Ovisno o epidemiološkoj situaciji termine testiranja i pregleda provodit ćemo do kraja srpnja 2020. godine.